Freedom Solar Power запускає перший комерційний варіант сонячного фінансування в Техасі

«Фінансування через свободу» дозволяє компаніям фінансувати до 70% вартості всієї сонячної установки і гарантує, що інвестиції в сонячну енергію будуть позитивними з першого дня. Компанія пропонує простий односторінковий додаток і швидкий тижневий процес андеррайтингу.

Програма Freedom Financing заснована на більш ніж десятирічний досвід роботи з сотнями власників бізнесу, щоб зробити для них полегшення у сфері сонячної енергетики. Забезпечення фінансування комерційних сонячних проектів, яке може бути ключовим для створення привабливого інвестиційного профілю для сонячної генерації на місці, може бути досить складним.

Результат пошуку зображень за запитом "сонячні електростанції"

«Пошук продукту фінансових послуг, який добре працює для бізнесу, — це виклик, тому що клас активів і економічні стимули сонячної енергії унікальні», — говорить Брет Біггарт, генеральний директор Freedom Solar. «Свобода розуміє сонячну енергію і потреби наших клієнтів. Ми робимо крок, щоб зробити капітал доступним для компаній, які хочуть вийти на сонячну енергію таким чином, щоб максимізувати віддачу від інвестицій «.

Керівники Freedom Solar Power створили цю нову компанію фінансових послуг вчасно, щоб допомогти підприємствам, зайнятим власниками, в повній мірі скористатися перевагами податкового кредиту для інвестицій в енергетичну галузь (ITC) для установок сонячної енергетики.

2019 рік — це останній рік, коли компанії можуть вимагати корпоративний податковий кредит на 30% від загальної вартості установок сонячної енергії. Після цього податковий кредит зменшується щороку, до 26% в 2020 році, 22% у 2021 році і 10% в 2022 році і в наступні роки.

Все про сонячні електростанції в Україні дивіться на сайті — https://prel.prom.ua/g10284535-sonyachni-elektrostantsij-pid

«З граничним терміном, навислим для 30%-ного податкового кредиту, ми бачимо більший інтерес з боку компаній, які деякий час були на зборі сонячної енергії», — говорить Кайл Фрейзер, головний співробітник по доходах компанії Freedom Solar. «Наш список очікування для установок 2019 роки вже починає будуватися, і люди розуміють, що настав час почати роботу з сонячною енергією».

Оскільки Freedom Solar була заснована в 2007 році, компанія співпрацювала з сотнями власників бізнесу для проектування, установки і моніторингу повних сонячних рішень, які знижують податкові зобов’язання своїх клієнтів, знижують експлуатаційні витрати і забезпечують високу рентабельність інвестицій. Компанія є лідером в області сонячної промисловості, з великим досвідом роботи в вертикальному напрямку, оскільки вони дуже добре підходять для інвестицій в сонячні енергетичні системи на місці, з прикладами, в тому числі:

— Охорона здоров’я — Центр хірургічної хірургії педіатрії в Остіні і Норттауне Професійна площа в Ларедо;

— Автодилери — Остін Субару і Прихований Форд і Шевроле Хатто;

— Багатосімейні будинки

— Кліматичні контрольовані сховища — CubeSmart Self Storage в Остіні і сховище CentrePort в Форт-Уерт;

— Дистрибуційні центри — Brown Distributing Company в Остіні і меблевий магазин в Фарре.

Releated Post